Projektantka Patrycja Plesiak tworząc własne Studio Mody kierowała się głęboką pasją do mody i miłością do sztuki. Kształcąc swoje umiejętności na Wydziale Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi-jednym z najstarszych w Polsce oraz współpracując z firmami odzieżowymi zdobywała doświadczenie niezbędne do zawodu projektanta.Ubrania z metką Patrycji Plesiak znalazły swoich odbiorców nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych. Prezentowane były na międzynarodowych konkursach dla projektantów tj. „Off Fashion” czy „Textile Salon” w Rosji, z którego jako pierwsza polska projektantka mody wróciła ze złotym medalem i certyfikatem wręczonym przez Slavę Zaitseva-legendę światowej mody.

Owocem pasji kreatorki są autorskie kolekcje ubioru prezentowane regularnie od 2010 na prestiżowych wydarzeniach tj. konkurs The Look Of The Year czy Miss Polonia,.

 

W swoim atelier tworzy wyjątkowe projekty, które są realizowane z największą precyzją i dbałością o potrzeby klienta. Suknie ślubne, wieczorowe oraz każdy element garderoby zarówno damskiej jak i męskiej projektu Patrycji Plesiak musi spełniać trzy warunki: być wyjątkowy, perfekcyjnie skrojony i stworzony z najlepszych tkanin. Każda osoba traktowana jest indywidualnie i ma gwarancję, że jego ubranie jest jedyne w swoim rodzaju, a jednocześnie najwyższej jakości dzięki dbałości o każdy detal i odpowiednie wykończenie.

 

Projektantka współpracuje przy tworzeniu kampanii oraz sesji zdjęciowych z najlepszymi fotografami w Polsce. Modelkami na pokazach oraz twarzami kolekcji są finalistki najsłynniejszych konkursów dla modelek oraz koronowane głowy. Studio Mody PP Design przyjmuje zlecenia od firm odzieżowych na zaprojektowanie kolekcji ubioru. Zajmuje się również profesjonalnym doradztwem w kwestii stylizacji.